yükleniyor

SEO

SEO'nun Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu demektir ve web sitelerinin arama motorları sonucunda ilgili anahtar kelimelerde ön planda çıkmasını ifade eder. SEO tabir yerindeyse popülaritenin doğal yolla karşılanması sanatıdır. Bu popüler olma çalışmasını doğal yoldan sağlayan kişiler ise gerçek SEO uzmanları olarak nitelenirler ve işlerinde gerçekten de birer uzmandırlar. Arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde üst sırada çıkmak etkili bir reklam türüdür. Bu türden bir reklam sayesinde kısa yoldan büyük kitlelere hitap edebilirsiniz. SEO çalışması iyi yapılmış bir site arama motorları tarafından kısa sürede yukarılara taşınır.

SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere iki gruba ayrılır. Burada site içi SEO ile site dışı SEO’yu bir elmanın iki yarısı gibi düşünmekte ve bütün çalışmaları bu felsefe üzerine kurmakta fayda var. Site içi SEO ne kadar iyi organize edilirse site dışı SEO’da o kadar iyi organize olur ve bu sayede sitenin bütün SEO çalışmaları arama motorlarına uygun olarak dizayn edilmiş sayılır.

İnternet sektöründe son yıllarda artan kıyasıya rekabet ile Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarda öne çıkmak biraz daha zor hale gelmiştir. Eğer ki SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda daha önce herhangi bir tecrübe edinmediyseniz arama motorlarında öne çıkmak sizler için biraz daha imkânsız hale gelir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!