yükleniyor

Web Tasarım

14 Ocak 2011 tarihinde çıkarılan yeni Türk Ticaret Kanunu ile beraber firma ve şirketlere web sitesi hazırlama zorunluluğu getirildi. Bu sayede web tasarım, kurumsal ve resmi bir kimlik kazanmış oldu. Tabi bu sadece şirketlerin web sitesi sahibi olabileceği anlamına da gelmiyor! Yani bireysel kullanıcılar olarak da site sahibi olabilirsiniz. Web tasarım hizmeti almak için tecrübeli bir firmaya ihtiyaç duyanlardan iseniz ve bu yazıyı okuyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Web tasarım kullanıcıların yoğunlukla dikkat ettiği internetin önemli unsurlarından biridir. Web tasarım firma ve şirketlerin kurumsal kimlikleri konumundadır. Kullanımının kolay olması, sadeliği ve kısa sürede büyük kitlelere ulaşması ile de tüzel ya da kurumsal kişilerin interaktif kimliğidir Web tasarım. Şirketler, son yıllarda dijital dünyadaki iz düşümlerinin bıraktığı etkiye fazla önem göstermiş ve bu bağlamda web tasarım konusuna fazla önem göstermeye başlamıştır.

İyi bir web tasarımdan bahsetmek gerekirse siteye kullanıcı gözü ile bakmak burada birincil husustur. Bireysel kullanıcılar içerikten sonra sitenin tasarımının ne kadar canlı ve dinamik olduğuna, kolay kullanılabilir olmasına ve işlevsel olup olmadığına dikkat eder. Bundan sonraki süreçte de siteniz için kafasında bir puanlama yapar. Kurumsal firmalar web tasarımdan tanıtım amaçlı bir fayda gütmeyi yeğlerken bireysel kullanıcılar ise daha çok para kazanmaya yönelik adımlar atarlar.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!